Služby

Nabízíme profesionální služby v oblasti gastronomie, které můžete využít pro významné i všední příležitosti. Vaše spokojenost je naší největší prioritou a proto nabízíme kompletní moderní cateringové služby.
Svatby, rauty, cocktaily, coffee breaky, rodinné oslavy, zahradní oslavy, barbeque, dětské párty, galavečery a další akce pro Vás připravíme na míru tak, abychom dokonale uspokojili všechny Vaše potřeby a požadavky. V našem e-shopu naleznete základní sortiment, který vyrábíme vždy z červých surovin. Naše nabídka je ovšem mnohem širší, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoli dotazem. Působíme především v Olomouckém kraji, ale po dohodě za Vámi rádi přijedeme kamkoliv.

Catering

Zajišťujeme občerstvení pro všechny významné akce. Svatby, rauty, galavečery, cocktaily, firemní večírky, coffee breaky, rodinné oslavy, zahradní oslavy, barbeque párty, dětské párty a další akce pro vás připravíme na míru tak, abychom dokonale uspokojili všechny Vaše potřeby a požadavky.

více info

Rozvoz jídel

Nabízíme rozvoz poledních salátových menu do firem, kanceláří i domácností. Pro firmy zajišťujeme závodní stravování včetně dovozu jídel a zajištění výdeje.

více info

Akce na klíč

Na Vaše přání zajistíme akce na klíč. Například Vánoční večírek, dětský den, předávání významných ocenění apod. Postáráme se o zábavu i hudební doprovod. Domluvíme fotografa, profi barmana, kouzelníka, DJe, hostesky - vše na co si jen vzpomenete. Vy se můžete bez starostí věnovat hostům a starosti nechat na Nás.

více info

Chcete zkusit něco jiného? Zajímá Vás co děláme? Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Kontaktní formulář

Spokojení zákazníci

Tým Catering Šumperk pro nás připravil skvělý soukromý večírek. Nemuseli jsme se o nic starat a vše bylo nachystáno přesně podle domluvy.

Kamila Hlochová / 100 Frame Production

Rychlý kontakt

Tel: 775 622 025
Tel: 775 622 023
e-mail: info@catering-sumperk.cz

 

Copyright (©) Catering Sumperk 2013
Všechna práva vyhrazena

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.