Akce na klíč

Na Vaše přání zajistíme akce na klíč. Například Vánoční večírek, dětský den, předávání významných ocenění apod. Postáráme se o zábavu i hudební doprovod. Domluvíme fotografa, profi barmana, kouzelníka, DJe, hostesky - vše na co si jen vzpomenete. Vy se můžete bez starostí věnovat hostům a starosti nechat na Nás. Vaše spokojenost je pro nás tou největší prioritou

SVATBA

Pomůžeme Vám naplánovat dokonalý svatební den dle Vašich představ a nejmodernějších trendů. Zajistíme pronájem a kompletní stylovou výzdobu místa. Ať už chcete svatbu na louce nebo na radniční věži, my si poradíme se vším. Od grafických návrhů pozvánek přes výběr květin, zamluvení fotografa až po večerní ohňostroj a hudební doprovod.
Chcete aby hrála dechovka? Nebo Váš oblíbený DJ? Není problém. Svěřte nám Vaše přání a my Vám je splníme.
Pro hladký průběh svatebního dne můžeme zajistit koordinátora, který vytvoří celodenní harmonogram a bude dohlížet na jeho plnění.

KONFERENCE A ŠKOLENÍ

S dostatečným předstihem náplánujeme Vaši akci zaměřenou především na poskytování informací. Aby Vám Vaši posluchači věnovali veškerou pozornost nesmí být hladový ani žíznivý. Správné naplánování občerstvovacích či obědových přestávek je v tomto případě velmi důležité. Zajistíme hladký průběh Vašeho pracovního semináře, workshopu, školení či konference.

TÉMATICKÁ AKCE

Pokud chcete pro svou rodinu či firmu uspořádat zajímavý večírek a nevíte v jakém stylu by měl být, obraťte se na Nás. V našem inventáři pro Vás najdeme to pravé. Zajistíme doprovodný program od moderátora přes obsluhu ve stylových kostýmech, malování na obličej, profesionální ohňostroj, společenské či adrenalinové hry.

ČÍŠE VÍNA

Krátkodobá společenská akce vhodná pro zahajení vernisáží, výstav, křty nových knih či CD nebo při slavnostním otevření nového obchodu. Při této akci se podává především sklenka sektu, dobrého vína či vody. Jako doplněk jsou vhodné drobné chuťovky a pochutiny. Vše podává náš personálem přímo z podnosů a konzumace probíhá ve stoje.

COFFEE BREAK

Krátká 10-30 minutová akce v rámci přestávky během konferencí, workshopů, seminářů či kongresů. Podávají se převážně lehké snacky, sendviče či bagety. Nechybí čerstvé ovoce a zelenina, sladké pečivo. K pití jsou nachystány nealkoholické nápoje, čaj a káva. Náš mobilní kávovar Guzzini pro Vás vykouzlí pravé voňavé italské espresso.

DESIGN

Jistě chcete pro své hosty vytvořit nezapomenutelnou párty se skvělou atmosférou, a proto vám nabízíme také dekorační a aranžérské služby. Naši designéři a floristé pro vás navrhnou koncept celé akce, na kterou budete dlouho vzpomínat. Pomůžeme vám nejen s výběrem květin, ale také s barevným laděním a tématickým okruhem.

Je libo párty v mexickém stylu, klasickou českou zabíjačku nebo máte raději lehkou romantiku pařížských kaváren? Ohromte vaše hosty něčím netradičním a ukažte jim, že vám na nich opravdu záleží.

Neobvyklou oslavu, svatbu či firemní večírek pro vás připravíme i na netradičních místech, které neustále mapujeme.
Zajišťujeme pronájmy prostor a jejich následnou výzdobu. Vše ladíme do posledních detailů, tak aby Vaše akce uspokojila i ty nejnáročnější návštěvníky. Zajistíme půjčení zahradního nábytku či párty stanů.

Graficky zpracujeme pozvánky na oslavu, svatební oznámení či časový harmonogram v duchu celé akce. Umíme toho spoustu, neváhejte nás kontaktovat.

Chcete zkusit něco jiného? Zajímá Vás co děláme? Kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Kontaktní formulář

Spokojení zákazníci

Se firmou Catering Šumperk spolupracujeme pravidelně na zahajovacích večírcích pro partnery našeho festivalu Eurofest a vždy vše skvěle funguje, tak jak má.

Ondřej Polák / Organizátor Eurofestu

Rychlý kontakt

Tel: 775 622 025
Tel: 775 622 023
e-mail: info@catering-sumperk.cz

 

Copyright (©) Catering Sumperk 2013
Všechna práva vyhrazena

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.